بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان

بلیچینگ دندان یکی از روش های بسیار پر طرفدار برای سفید کردن دندان می باشد که هرروزه طرفداران بیشتری برای خود دست پیدا کرده است و درحال حاضر قصد داریم که شما را روشی بهتر برای دارا بودن دندان‌هایی سفیدتر و قشنگ تر آشنا کنیم.  با ما همراه باشید تا نگاهی به این روش ساده و جذاب برای داشتن دندان‌های سفید و زیبا بیندازیم.

به طورر روزمره به تعداد اشخاصی که به دنبال راهی برای رسیدن به دندان‌های سفید و زیبا می باشند، افزوده می‌شود. داشتن دندان‌های سفید و لبخندی فوق العاده یکی از عوامل بسیار پراهمیت در افزایش اعتماد به ن فسمی باشد. به همین علت می باشد که خیلی‌ها به دنبال راهی برای سفید کردن دندان خود بوده و خواهند بود.

بلیچینگ دندان چیست؟

بلیچینگ دندان آورده ای بسیار قوی برای سفید کردن دندان می باشد. این محصول حاوی پراکسید هیدروژن  یا پراکسید کربامید می باشد که برای سفید کردن دندان‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. بلیچینگ عملکردی شبیه وایتکس دارا می باشد و همه جرم‌ها و زردی دندان را سریعا از بین می برد و نابود می کند.

شاید از خود بپرسید که عمل جرمگیری دندان هم همین کار را می‌کند پس چرا بین بلیچینگ و جرمگیری دندان، این‌قدر تفاوت قیمت است؟ تفاوت اصلی بلیچینگ این است که این ماده قدرت نفوذ به مینای دندان را هم دارا می باشد و می‌تواند ریشه دندان شما را جرمگیری کرده و لکه‌های نفوذ کرده به این قسمت را هم به کلی نابود کند. تا دندان‌هایی هم از دورن و هم از بیرون سفید شده داشته باشید.

بلیچینگ دندان

مزایای بلیچینگ چه چیز هایی است؟

بلیچینگ دندان یک محلول سفید کننده بسیارپرقدرت می باشد که عوارض آن تنها در عرض یک ساعت قابل دیده شدن می باشد. شاید برترین مزایای بلیچینگ دندان را دوام و اثر بسیار مفید آن نام برد. نتایج اخیرا روشن شده از این روش بسیار بهتر از روش‌های دگیر سفید کردن دندان‌ها می باشد.

بلیچینگ از یک محلول شیمیایی بسیار قویبهره برداری می نماید و حتی دندان‌های کاملا زرد و جرم گرفته را هم قابلیت این را خواهد داشت با استفاده از این روش به راحتی درمان کرد و نتایج کاملا قابل قبولی به دست آورد.

جهت خرید انواع بلیچینگ بصورت تکی و تعداد از طریق فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی دندان طب آماده ارائه بهترین قیمت و اصالت کالا برای شما عزیزان می باشیم.

جهت خرید بلیچینگ از فروشگاه از طریق لینک وارد شوید و بلیچینگ مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایید.

دسته بندی محصولات = > بلیچینگ

بلیچینگ دندان

اگر بلیچینگ دندان تحت نظارت مستقیم متخصص دندانپزشکی  صورت بپذیرد، به خودی خود هیچگونه مشکلی به دندان‌ها وارد نخواهد کرد و فقط باعث سفید شدن دندان‌ها خواهد شد. البته بلیچینگ قابلیت این را خواهد داشت تا باعث ایجاد حساسیت در دندان‌ها بشود. که این موضوع به سادگی و با استفاده از خمیردندان‌های ضد حساسیت از بین می‌رود.

پزشکان معتقدند که انجام این روش به صورت متداول باعث می‌شود تا روند پوسیدگی دندان بسیار افزایش پیدا کند. به همین علت توصیه می گردد که این روش به صورت بدون وقفه و در بازه‌های زمانی مشخص انجام نپذیرد.

 

میزان ماندگاری بلیچینگ

میزان ماندن  بلیچینگ دندان بستگی بسیار بالایی به مراقبت‌هایی دارد که شما بعد از انجام این روش از دندان‌های خود خواهید داشت. در زمان بلیچینگ دندان به این دو نکته توجه ویژه ای نمائید. یکی این مورد که فرآیند بلیچینگ، یک درمان دائمی نمی باشد و در صورت مراقبت نکردن از دندان‌ها، رنگ آن‌ها می‌تواند دچار تغییراتی بشود.

و دیگری اینکه نتیجه درمان و سفیدی دندان‌ها قابل پیشبینی نمی باشد. میزان موفقیت این راه به میزان لک‌ها و جرم‌های دندان‌های شما و همینطور تجربه و توانمندی متخصص دندانپزشکی بستگی دارد. شما قابلیت این را خواهید داشت با ترمیم و جرمگیری و بروساژ دندان‌های خود قبل از انجام این روش، به رسیدن به نتیجه ایده آل کمک بسیاری کنید..

درباره نویسنده :

دیدگاهتان را بنویسید